Łódź, Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-407
Biuro@toprolety.pl

Żaluzje aluminiowe

Created with Sketch.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe Warszawa

Żaluzje aluminiowe poziome to klasyczne piękno w nowoczesnym designie

Osłony te swoje pochodzenie zawdzięczają Francji gdzie jako kratki okienne umożliwiały widok na zewnątrz, a jednocześnie uniemożliwiały widok do wnętrza. Dziś nie tylko w Warszawie uważane są wśród klientów za klasykę wewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej. Oferują często przepiękny widok na zewnątrz, jednocześnie nie będąc widocznym z zewnątrz zapewniając pełne poczucie komfortu.

Żaluzje poziome składają się z poziomo wysuwanych, regulowanych listew. Można je bardzo precyzyjnie regulować, aby elastycznie dostosowywać ilość światła z zewnątrz..

Żaluzje poziome są wykonane z drewna lub aluminium. Te aluminiowe właśnie są szczególnie solidne i odporne. Nadają się do praktycznie każdego pomieszczenia, a także do różnych rozmiarów okien. Można je bezproblemowo elastycznie stosować w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak kuchnie czy  łazienki. Żaluzje umożliwiają również pracę na ekranie bez oślepiania.

Zasłony z listew tworzą w pomieszczeniu rzeczową, lekką atmosferę. Ich filigranowy styl doskonale wpisuje się w linearną architekturę i minimalistyczny styl umeblowania. Różne kolory i struktury powierzchni zapewniają indywidualną swobodę projektowania. Dzięki tym wszystkim cechom aluminiowe żaluzje często są wybierane wśród Klientów w Warszawie. Dodatkowo wszędzie tam gdzie żaluzja drewniana była by za ciężka wizualnie czy fizycznie lub w miejscach gdzie drewno nie do końca wpasowało by się w wystrój wnętrza wygrywa aluminium..

Zobacz nasze realizacje w Warszawie z zakresu żaluzji aluminiowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *