Łódź, Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-407
Biuro@toprolety.pl

Rolety Warszawa

Created with Sketch.

Rolety Warszawa

Rolety warszawa

Rolety Warszawa

Rolety, żaluzje Warszawa .. Rolety czy żaluzje wiszą teraz w absolutnie wszystkich pomieszczeniach zarówno biurowych jak i domach prywatnych. Czym to wytłumaczyć ? Taka moda ? To zapewnię też ale i praktyczność ponieważ nie trzeba ich prać, ich pielęgnacja jest minimalna, chronią przed światłem słonecznym i ozdabiają pomieszczenie. Teraz w domach w Warszawie rolety stają się coraz bardziej popularne ze względu na ogromną różnorodność. Gama nowoczesnych żaluzji i rolet jest bardzo zróżnicowana: pionowe, rolowane, poziome, kasetowe.

Rolety w kasecie Warszawa

Rolety w kasecie Warszawa
Rolety w kasecie Warszawa

Rolety w kasecie Ten rodzaj rolet zastępuje zasłony zarówno w plastikowych jak i drewnianych oknach, podobnie jak poprzednie rodzaje rolet. Płótno zasłonowe ukryte jest w specjalnej kasecie, a sama kaseta mocowana jest specjalnym mechanizmem do skrzydła okiennego. Zasłony kasetonowe wykonywane są wyłącznie w wersji poziomej. Jeśli chodzi o materiał, dzięki dużej gamie kolorystycznej jak i kilkunastu kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie..

Żaluzje aluminiowe Warszawa

Żaluzje poziome Warszawa
Żaluzje poziome Warszawa

Żaluzje aluminiowe – poziome 25mm , które uważane są za „krewne” kurtyn aluminiowych, są mocno przymocowane do szyby, zasłaniają tylko samą szybę. W takim przypadku parapet nie jest zajęty, można go bezpiecznie wykorzystać do przechowywania rzeczy osobistych, uprawy kwiatów. Kolorystyka żaluzji może być bardzo zróżnicowana, zarówno w celu dopasowania do koloru ramy, jak i kontrastu.

Żaluzje drewniane Warszawa

Żaluzje drewniane Warszawa
Żaluzje drewniane Warszawa

Żaluzje drewniane
Można je śmiało nazwać klasycznymi osłonami do okien domowych, ponieważ są szykowne pasują do zasłon z tkaniny, mebli drewnianych. Często w celu ochrony przed tłuszczem i wilgocią drewniane żaluzje są lakierowane. Żaluzje lakierowane są łatwiejsze w pielęgnacji. W dzisiejszych czasach toczy się aktywna walka o środowisko, o naturalność, dlatego żaluzje drewniane nie straciły na popularności na przestrzeni lat.

Rolety Rzymskie Warszawa

Rolety rzymskie warszawa
Rolety rzymskie Warszawa

Rolety rzymskie przeznaczone są do montażu w otworze okiennym i na nim . Karnisz do rolet rzymskich może być stosowany z dowolną tkaniną zasłonową od lekkich woalów po ciężkie tkaniny zasłonowe, dodatkowo wyposażony w pręty z włókna szklanego, środek obciążnikowy i pierścienie z tkaniny. Podczas podnoszenia za pomocą mechanizmu łańcuchowego lub napędu elektrycznego tkanina tworzy kaskadowe fałdy poziome, które gęsto zbierają się, zachodząc na siebie.

 

Jedna odpowiedź

  1. Łukasz pisze:

    Zapraszamy do korzystania z naszych usług Żaluzje Warszawa https://toprolety.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *